צוות

ד"ר פיליפ קפלן

ד"ר פיליפ קפלן הוא בוגר גאה של בית הספר לרפואת שיניים ע"ש טאפטס הממוקם בבוסטון, ארה"ב. ד"ר קפלן זכה להשכלה מקיפה ומעולה בתחום רפואת השיניים במכון המודרני בטאפטס. הוא פיתח עין אסתטית ומגע טכני, תוך ביצוע כל עבודות מעבדת השיניים במו ידיו. הוא צבר הבנה אודות האתגרים העומדים בפני טכנאי שיניים, דבר שעזר לו להשיג תוצאות קליניות אסתטיות ביותר.

ד"ר קפלן השלים שנת התמחות ברפואה כללית בבית החולים הר סיני במיאמי, פלורידה. במהלך שנה זו הוא העמיק את השכלתו ברפואת שיניים, במרפאת השיניים הפעילה ששכנה בבית החולים. התמחות זו הרחיבה את הבנתו ברפואת שיניים, בכירורגיית פה ושיניים, טיפול במחלקת חירום, עבודה בחדר הניתוחים, וחודשיים עבודה בהרדמה כללית. ד"ר קפלן זכה לעבוד עם כמה מהרופאים האיכותיים ביותר בדרום פלורידה. אחת המיומנויות החשובות שלמד הייתה תכנון הטיפול, על מנת לבצע טיפול שיניים מקיף באופן נוח ויעיל.

ד"ר קפלן ואשתו ראיזי עלו ארצה בשנת 1982. ד"ר קפלן עבד כרופא שיניים שכיר ולאחר מכן פתח את המרפאה שלו בשנת 1985. ד"ר קפלן התגייס וכיהן במשך שנה וחצי כמפקד במרפאת השיניים בבית ליד במהלך שירותו בשלב בית. הוא המשיך לשרת במילואים במהלך 20 השנים שלאחר מכן, במרפאת השיניים בתל השומר, שבה ביצע מאות שיקומים אסתטיים של שיניים קדמיות. ד"ר קפלן עוסק ברפואת השיניים מתוך התלהבות, מזה 36 שנים.


ד"ר לורה חדש

ד"ר לורה חדש סיימה כתלמידה מצטיינת, וזכתה בתואר דוקטור לרפואת שיניים, בשנת 2009 באוניברסיטת מינסוטה. על מנת שתוכל להגיש למטופלים שלה טיפול טוב יותר, ד"ר חדש השתתפה בשנה נוספת של לימודים במדיסון בויסקונסין. היא התמחתה ברפואה כללית בבית החולים מריטר. ד"ר חדש עבדה כרופאת שיניים כללית בארצות הברית במשך שש שנים, ולאחר מכן עלתה לישראל.

ד"ר חדש שמחה להעמיד לרשות המטופלים שלה את כל הידע, הטכנולוגיה והמומחיות שצברה בעבודתה ברפואת שיניים בארצות הברית. היא השלימה הכשרה נרחבת לתואר נוסף ברפואת שיניים אסתטית מקיפה ושתלים. היא השתתפה בלמעלה מ-100 שעות לימוד במכון ספיר, אחד הספקים המובילים של לימודי המשך למומחיות קלינית וצמיחה פרקטית. היא למדה במכון האורטודנטי של האגמים הגדולים בארה"ב לצורך מיקום שתלים כירורגי ושיקום שתלי שיניים.

ד"ר חדש מתגוררת בתל-אביב עם בעלה ובנה. היא אוהבת יוגה וריצות על שפת הים. היא מאמינה שחיוך יפה הוא המפתח להצלחה!


ד"ר שי פרנקנטל

ד"ר פרנקנטל סיים את ההתמחות שעשה בפריודונטיקה (טיפול במחלות חניכיים ושתלים) בקרייה הרפואית רמב"ם שבחיפה בשנת 2003. מאז הוא עובד כרופא בכיר ומדריך קליני לסטודנטים שעושים סטאז', בבית הספר להתמחות ברפואת שיניים שבקרייה הרפואית רמב"ם בחיפה.

הוא משרת במילואים במחלקה לרפואת חניכיים בבית החולים תל השומר, וצבר ניסיון של למעלה מעשרים שנה בתחום.

ד"ר פרנקנטל פרסם מאמרים בספרות הרפואית והרצה בכנסים בינלאומיים.

ד"ר פרנקנטל שימש במשך 8 שנים כחבר במועצת הבוחנים, ובוועדה המקצועית, של המועצה המדעית של איגוד רופאי השיניים הישראלי, שעוסקת בהסמכת מומחים בפריודונטיקה.

ד"ר פרנקנטל כיהן בעבר כיו"ר האיגוד הישראלי לרפואת חניכיים ואוסאואינטגרציה וחבר באיגוד הפריודונטולוגיה האירופאי (EFP).

תחום ההתמחות הראשי שלו כולל:

  • הצלת שיניים שמצבן חמור ביותר, וטיפול בפגמים בחניכיים
  • שתלים, הרמת סינוס פתיחה וסגירה (מילוי עצם בסינוס) ובניית עצמות
  • פישוט טיפולים מורכבים ומתן חלופות שונות לטיפולים

ד"ר תמי סילבה

ד"ר תמי סילבה היא בוגרת בית הספר לרפואת שיניים של אוניברסיטת ניו יורק, אחד מבתי הספר המובילים בארה"ב לרפואת שיניים. סיימה בשנת 1996. היא נהנתה מלימודים אצל פרופסורים ידועי-שם ומניסיון קליני נרחב במהלך הלימודים. לאחר קבלת תואר דוקטור לרפואת שיניים היא התקבלה לתוכנית סטאז' כללי בבית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת קולומביה. כהכרה להישגיה היוצאים מהכלל בתוכנית, היא נבחרה כסטז'רית ראשית לרפואת שיניים בשנה שלאחר מכן והייתה אחראית ל-20 סטז'רים.

במהלך עבודתה ברפואת שיניים, ביצעה ד"ר סילבה גם מחקר בתחום האנדודונטיקה, שכתוצאה ממנו פרסמה מאמר שבחן שיטות שונות לאומדן המרחקים בתוך הלסת והשלכותיהם על טיפולי שורש. התעניינות זו באנדודונטיקה הובילה אותה לתוכנית התמחות של שנתיים בקולומביה. תוכנית ההתמחות המיוחדת העניקה לא הזדמנות לבצע מאות טיפולי שורש קשים ולצבור מיומנות רבה בתחום זה. היא סיימה את תוכנית ההתמחות באנדודונטיקה בשנת 2000.

ד"ר סילבה עבדה כמומחית לטיפולי שורש במרפאה פרטית בארצות הברית, באזור העיר ניו יורק. לעתים קרובות הזמינו אותה רופאי שיניים אחרים לסייע להם בביצוע טיפולי שורש מסובכים שהתקשו בהם.

ד"ר סילבה ובן זוגה ד"ר חיים סילבה, עלו למודיעין בשנת 2003 ושם הם מתגוררים עם חמשת בניהם. לאחר עלייתה, היא החלה בין היתר להתנדב ב"יד שרה" במתן טיפול למטופלים מעוטי יכולת. היא עובדת עם ד"ר קפלן מאז 2004 ותורמת לאיכות הגבוהה ולמקצוענות ברפואת שיניים שהמרפאה מציעה.


חברי צוות נוספים

מנהלת משרד

  • אריאלה

שינניות

  • אורית
  • אדל
  • דנה
  • סיון

סייעות

  • מיקאלה
  • ג'יימי